Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки»

Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ

Нерідко чоловіки звертаються  до фахівців у тому стані, коли хвороба зайшла далеко і виправити ситуацію, що склалася, стає непросто. Не існує ефективнішого способу вилікувати захворювання, ніж всебічне обстеження і очна консультація у фахівця.

Для того, щоб уникнути появи запущених захворювань сечостатевої сфери і їх ускладнень, кожному чоловікові, який досяг 45-річного віку, слід потурбуватися про власне чоловіче здоров’я. А для цього необхідно проходити щорічний профілактичний огляд у фахівця в чоловічому оглядовому кабінеті.

  • Аналіз крові на ПСА (простат специфічний антиген) - пухлинний маркер, визначення якого проводиться в сироватці крові, що застосовується для діагностики і спостереження за перебігом раку простати і аденоми простати - доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).
  • Трансректальне УЗД (ТРУЗД) передміхурової залози. Сьогодні робота лікаря уролога немислима без цього доступного і досконалого методу. Транстерктальне УЗД простати (ТРУЗД) є обов'язковим методом обстеження всіх чоловіків. Трансректальний датчик - це "око" уролога, який дозволяє встановити повний і остаточний діагноз і призначити правильне лікування. Абсолютна безпека, безболісність і відсутність необхідності в спеціальній підготовці уможливлює проведення ТРУЗД простати при першому візиті до лікаря уролога.
  • Власне огляд уролога та пальцеве ректальне дослідження. Пальцеве дослідження прямої кишки – простий, не вимагаючий особливих витрат метод діагностики. Пальцеве дослідження прямої кишки ефективно для діагностики різноманітних патологій.

Профіластика захворювань – запорука довголіття!

Захворювання передміхурової залози часто призводить до почастішання сечовипускання, потреби спорожнити сечовий міхур уночі, зменшення пружності струменя сечі та відчуття неповного звільнення сечового міхура.

Доброякісна гіперплазія передміхурової  залози (ДГПЗ) та рак простати є двома захворюваннями одного органа, які є найбільш розповсюдженим захворюванням чоловіків після 45 - 50 років.

Гіперплазія простати діагностується у 11,3 % чоловіків у віці 40—49 років,  у віці від 50 років частота гіперплазії простати зростає до 25 %, у віці 60-70 років частоту даного захворювання оцінюють у 50 %, у віці 90 років частота доброякісної гіперплазії становить близько 90 %!

Лікарі Лікувально-діагностичного центру святого Луки  закликають всіх чоловіків профілактично обстежуватися! Ваше здоров’я – це також безпека і спокій для близьких Вам людей!